Forum » Wielka Brytania » Wypadki w pracy » odszkodowanie za utrate wzroku

odszkodowanie za utrate wzroku

Data postu
Pawel
odszkodowanie za utrate wzroku
Pracuje kilka lat w firmie specjalizujacej sie w przygotowywaniu produktow dla potrzeb rolnictwa, od trzech lat na kontrakcie stalym. Tydzien temu uleglem wypadkowi przy pracy Produkt znajdujacy sie w jednym z urzadzen wyciekl z przewodu laczacego wirowke z filtrem i uszkodzil mi oczy.Przebywalem 10 dni w klinice okulistycznej. Stracilem wzrok w jedym oku. Ile moge dostac odszkodowania?
17:25
07-10-2013
Poniedziałek
Roman
Re: odszkodowanie za utrate wzroku
To nie takie proste wyliczyc kwote odszkodowania. Najpierw musisz dostarczyc dokumenty medyczne. Kazdy przypadek medyczny jest inny
15:23
08-10-2013
Wtorek
Dodaj nowy post

Wpisz poprawny wynik operacji : 9 + 3 =
Zapytaj
eksperta
darmowa rejestracja
Ostatnie dyskusje
  • praca w tesco

pracowalam przez rok w Tesco w Anglii, mialam umowe, to bylo w 2010 r, w czasie mojej zmiany uleglam wypadkowi, czy jeszcze moge starac sie ...

17.12.2013 16:21

• pytanie

aby możana było się odwolać od niesłusznego zwolnienia zatrudnienie musi trwac minimum pelny rok, jesli uwaza Pani ze zwolnienie bylo nieslu...

12.12.2013 09:13

• ublizanie

pracuje jako taxidriver, odwozilem pasazerow na lotnisko, ale niestety ich nie dowiozlem, poniewaz po drodze jeden z nich zaczal zachowywac ...

04.12.2013 15:59

• przepuklina w skutek pracy

Może Pan ubiegać się o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie od Ubezpieczyciela Pracodawcy. Przede wszystkim powinien Pan zwrócić się do Praco...

04.12.2013 10:00

• godziny pracy

pracuje w barze gdzie pierwsza zmiana trwa od 16-22 a druga mam 6-12, to nieludzkie ze nie moge w nocy spokojnie sie wyspac tylko pedzic szy...

03.12.2013 17:40

• accident w pracy

raport z wypadku byl spisany w pracy? u lekarza byles?

28.11.2013 00:00

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem